Dáme si kafe ve Vnitroblocku

16. srpna 2018 v 21:53 | Čůza

Moje lektorka angličtiny při hodině zmínila Vnitroblock jako zajímavý prostor. Já tam ještě nebyla, říkám jí. Sakra, někdo mě tam zval na kafe….jo, jeden mladík ze seznamky. Vlastně dnes odpoledne jsme měli jít na kafe, zkusím mu napsat, jestli to platí. Platí! Fajn, jen jsem se měla napřed podívat, jak vypadám….koukám do zrcadla a připadám si najednou děsně unavená a jetá. Ale co. Píšu mu, že to tam neznám, ať počká před vchodem. Domluveno.
Před třetí vyrážím z práce. Na místě jsem včas a pro jistotu koukám kolem, nikde nikdo. Čekám deset minut, patnáct, pak mu píšu, že čekám. Nemám telefonní číslo tak píšu na seznamku. Po 20 minutách odcházím, ale přijde mi zpráva "Já taky" tak se vrátím, podívám se tam, jdu pro jistotu i dovnitř. Nic. Zjistila jsem, že na seznamce je častý jev lhaní, výmluvy, mnoho lidí se ani nechce sejít, takže se nedivím ničemu. Prostě tam není tak odcházím. Cestou se mi honí hlavou, co se asi přihodilo. Že by mě viděl, jak tam stojím, zjistil, že jsem moc stará, blonďatá, nebo divná a zdrhnul? Blbost! Tak je tady asi ještě jiná kavárna a já nemám čas to zkoumat, za hodinu musím být jinde.
V metru mi přijde zpráva, že kavárna má druhý vchod a on čekal tam. Že se tedy přesunul a čeká u vchodu, kde jsem já před pár minutami zhrzeně stepovala. Promiň, ale už jsem pryč, odepisuju. No prostě podařený páteční kafe.
Vzpomněla jsem si na starej vtip, jak jdou dvě babky na návštěvu ke třetí a ona má nachystaný občerstvení, ale ne a ne si na něj vzpomenout, takže si vždy vzpomene na kafe a udělá jim ve finále asi pět kafí, načež ony když odchází pronesou: Celá vona, ani kafe nám nedala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama